ویلا 400 متری در نوشهر

مازندران - نوشهر
کد v1442
4 خواب
400 متر زمین
متر بنا

فروخته شد

نمای کلی

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، متراژ زمین 800 متر و زیر بنا 400 متر، در داخل شهرکی در سمت جنگلی منطقه ویلایی نشین نخ شمال نوشهر واقع شده است. منطقه نخ شمال نوشهر، از بهترین مناطق ویلایی نشین در شمال کشور است، که به علت موقعیت جغرافیایی مناسبی است که این منطقه از آن برخرودار است،  می توان دسترسی راحت و همزمانی به طبیعت دریا و جنگل داشت.منطقه نخ شمال در بین کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر قرار گرفته، بدین ترتیب از موقعیت مکانی این ویلا ، می توان دید عالی و همزمان از رشته کوه های سرسبز البرز و ساحل و دریا داشت. فواصل ویلا از جاده اصلی ، دریا و جنگل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر  : 500 متر 

فاصله از دریا و ساحل نخ شمال نوشهر : 1000 متر 

فاصله از جنگل نخ شمال نوشهر : 600 متر

 

این فواصل در مدت زمان 1 الی 2 دقیقه قابل پیمودن است. با فاصله کم از جاده اصلی، به راحتی میتوان جهت رفع نیاز های روزمره و استفاده از فروشگاه ها و مراکز گردشکری و تفریحی و برند حاشیه جاده اقدام نمود.

 

ساختمان دارای 4 اتاق خواب است که 3 اتاق در طبقه بالا و یک اتاق خواب در طبقه پایین به همراه سالن و آشپزخانه قرار گرفته است. هر 4 اتاق خانه مستر هستند یعنی یک سرویس بهداشتی و حمام جداگانه به هر یک تعلق یافته است.  کف تمامی این اتاق ها به همراه سالن و آشپزخانه، پارکت شده و برای دکوریزه کردن فضای داخل ساختمان، از دیوارپوش های طرح چوب و آجرنما که بخشی از دیوارها را پوشیده و تزیین کرده اند، استفاده شده است.  از طریق پنجره های آفتاب گیر بزرگی که در اتاق ها تعبیه شده نور طبیعی روز راه خود را به فضای داخل خانه پیدا می کند. از این پنجره ها می توان به حیاط محوطه سازی و گل کاری شده خانه دید داشت. این حیاط بزرگ یکی از ویژگی های ممتاز این ویلاست که کف آن با سنگ فرش شده و دارای باغچه های بزرگی است که در آن ها گل ها، گیاهان و درختان تزیینی کاشته شده اند. از آن جا که شهرک به سمت جنگل بنا شده، طبعا ساختمان و حیاط به سمت جنگل گسترده شده اند و از داخل حیاط همان طور که در تصویر به خوبی پیداست می توان دید مستقیمی به کوه پایه های جنگلی البرز داشت. این حیاط سرسبز با نمای فوق العاده زیبای ساختمان، جلوه چشم نوازی را از ساختمان پدید آورده است.

 

اتمام کار ساختمان در سال 1396 صورت پذیرفته و از این نظر ساختمان نوسازی به حساب می آید  که انشعابات آب و برق و گاز آن وصل شده است. قیمتی اعلامی ویلا 2/200 میلیون تومان است که با سند مالکیت تک برگ آماده تحویل به خریداران علاقه مند می باشد.


جزئیات

 • شناسه:
  v1442
 • نوع ملک:
  ویلا شهرکی
 • زیربنا:
 • مساحت:
  400
 • اتاق:
  4
 • حمام:
 • پارکینگ:
 • سال ساخت:
 • وضعیت:
  برای فروش
 • قیمت:
  2,200,000,000 تومان

امکانات


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

ثبت نظر :

ویلاهای مرتبط