ویلا 220 متری در نوشهر

مازندران - نوشهر
کد v1439
4 خواب
220 متر زمین
متر بنا

فروخته شد

نمای کلی

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، متراژ زمین 350 متر و زیر بنا 220 متر، در داخل مجتمع ویلایی سمت طبیعت جنگل در منطقه زیبا و توریستی چلندر نوشهر بنا شده است. منطقه چلندر نوشهر، یکی از بهترین مناطق ویلایی جهت اقامت در شمال کشور است، و این به علت موقعیت جغرافیایی مناسبی است که این منطقه از آن برخرودار است، به طوری که از ویلاهایی که در این منطقه ساخته می شود می توان دسترسی راحت و همزمانی به طبیعت دریا و جنگل داشت. از آن جا که منطقه چلندر در بین کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر قرار دارد، از مکان این ویلا و از روی تراس آن، می توان دید عالی و همزمان از رشته کوه های سرسبز البرز و دریا داشت. فواصل ویلا از جاده اصلی ، دریا و جنگل به شرح زیر است :

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر  : 400

فاصله از دریای نوشهر شمال : 600

فاصله از جنگل سی سنگان به نوشهر شمال : 800

همان طور که میبینید تمامی فاصله زیر 1 کیلومتر بوده و با صرف مدت زمان اندکی می توان به این مناطق رسید. با فاصله کم از جاده اصلی، به راحتی میتوان جهت رفع نیاز های روزمره و استفاده از فروشگاه ها و مراکز گردشکری و تفریحی و برند حاشیه جاده اقدام نمود.

تعداد اتاق های ساختمان 4 عدد است که 3 اتاق در طبقه بالا و یک اتاق خواب در طبقه پایین به همراه سالن و آشپزخانه قرار گرفته است. از این 4 اتاق، 2 اتاق خواب مستر هستند یعنی یک سرویس بهداشتی و حمام جداگانه به هر یک تعلق یافته است.  کف تمامی این اتاق ها به همراه سالن و آشپزخانه، سرامیک کاری شده و پنجره های دو جداره آفتاب گیر بزرگی در آن قرار گرفته که هم نور طبیعی روز را به داخل خانه هدایت می کند و هم به ساکنین این امکان را میدهد که به حیاط محوطه سازی و گل کاری شده خانه دید داشته باشد. در این حیاط بزرگ که کف آن با سنگ فرش شده، باغچه هایی تعبیه شده که در آن ها گل ها، گیاهان و درختان تزیینی کاشته شده اند. ساختمان و حیاط به سمت جنگل گسترده شده اند و از داخل حیاط همان طور که در تصویر به خوبی پیداست می توان دید مستقیمی به کوه پایه های جنگلی البرز داشت.

 

سقف های اتاق ها از جنس سقف های کاذب با طرح های زیبا و نوررپردازی های رنگارنگ است که از روی چراغ هایی که به روی آن تعبیه شده صورت می پذیرد. این موضوع با ترکیب کاغذ دیواری های طرح دار که بخشی از دیوارهای خانه را پوشانده و تزیین کرده و طرح چوب هایی که در پوشش ستون های داخل خانه و راه پله زیبایی که دو طبقه را به یکدیگر متصل میکند و نرده کاری آن، فضای دل انگیزی را برای داخل خانه بر هم زده است. از دیگر ویژگی های ویلا به می توان به شومینه زیبا دیواری خانه و سیستم گرمایشی که از طریق شوفاژها تامین می شود اشاره کرد.

 

ساختمان نوساز بوده و اتمام کار ساختمان در سال 1397 صورت پذیرفته که انشعابات آب و برق و گاز آن وصل شده و از جواز ساخت و پایان کار و یک سند مالکیت تک برگ بهره می برد. قیمتی که برای این ویلا در نظر گرفته شده 830 میلیون تومان است که قیمتی مناسب با توجه به ویژگی های مکانی و کیفیت کلی خود ساختمان به حساب می آید.


جزئیات

 • شناسه:
  v1439
 • نوع ملک:
  ویلا جنگلی
 • زیربنا:
 • مساحت:
  220
 • اتاق:
  4
 • حمام:
 • پارکینگ:
 • سال ساخت:
 • وضعیت:
  برای فروش
 • قیمت:
  830,000,000 تومان

امکانات


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

ثبت نظر :

ویلاهای مرتبط