خرید ویلا در آمل - فروش و قیمت ویلا، خانه ویلایی و باغ ویلا در آمل

خرید ویلا در آمل، یکی از شهرهای دلنشین و توریستی استان مازندران در شمال ایران، به شما فرصتی عالی برای داشتن یک خانه در نزدیکی جنگل، دریا، و طبیعت زیبا می‌دهد.  خرید ویلا در آمل، یک تجربه فوق‌العاده برای افرادی است که به دنبال فرار از شهرهای پرترافیک و استرس هستند و عاشق طبیعت و زندگی در محیطی آرامش‌بخش هستند. آمل با آب و هوای معتدل در فصول گرم سال و فضاهای سبز پوشیده از جنگل‌ها و باغ‌ها، انتخابی عالی برای خرید ویلا به حساب می‌آید.

2 خواب
150 متراژ
90 زیر بنا
قیمت: 1,700,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
280 متراژ
300 زیر بنا
قیمت: 6,500,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
180 متراژ
80 زیر بنا
قیمت: 1,800,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
300 متراژ
180 زیر بنا
قیمت: 3,300,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
180 متراژ
85 زیر بنا
قیمت: 1,800,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
300 متراژ
180 زیر بنا
قیمت: 2,800,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
250 متراژ
90 زیر بنا
قیمت: 100,000,000
مشاهده جزئیات
2 خواب
200 متراژ
90 زیر بنا
قیمت: 800,000,000
مشاهده جزئیات

آمل یکی از شهرهای بزرگ استان مازندران است که دارای مناطق گردشگری، تاریخی و فرهنگی با امکانات رفاهی گسترده برای مسافران و گردشگران می باشد. نزدیک بودن به دریا، داشتن مناطق تاریخی، آرامش و طبیعت بکر و جنگل های انبوه و کوه های سربه فلک کشیده در مناطق کوهستانی آن از جمله مواردی است که آمل را به عنوان بهترین گزینه برای خرید ویلا در این نواحی معرفی می کند. در آمل شهرک های صنعتی زیادی از جمله شهرک کاله واقع شده است که به همین دلیل به عنوان یک شهرک صنعتی نیز نام دارد. علاوه بر این آمل دارای القاب زیادی نیز می باشد که معروف ترین القاب آن، شهر هزار سنگر می باشد. سرمایه گذاری در این شهر بسیار سود آور است که همین امر موجب شده سرمایه گذران زیادی با خرید ویلا بخشی از سرمایه خود را در این شهر سرمایه گذاری کنند.


بهترین مناطق آمل برای خرید ویلا کجاست؟


همان طور که اشاره کردیم آمل یکی از شهرهای بزرگ استان مازندران است که دارای مناطق کوچک و بزرگ زیادی در حومه شهر یا نواحی دور تر از آن می باشد. بنابراین دارای ویلاهای زیادی است که هر کدام با توجه به موقعیت مکانی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند. این شهر دارای روستاهای زیادی از جمله پاشا کلا، سوته کلا، رودباردشت، فیروز کلا، کاسمده، اسلام آباد، شرم کلا، آذرنیوشان، نوده، رشکلا، زارونده، دیورز، ولیسده، گالش کلا و کمانگرکلا می باشد که اغلب ویلاهای زیبایی با طراحی فوق العاده در این مکان ها واقع شده است. آمل دارای بافت شهری با امکانات زیادی می باشد که هر کدام از ویلاهایی که در این شهر واقع شده است از جذابیت منحصر به فردی برخوردار است و قیمت متفاوتی نیز خواهد داشت. البته با وجود ویلاهای فراوان در این مناطق برای اینکه یک ویلای مناسب و خوش قیمتی را با توجه به سرمایه خود پیدا کنید بهتر است از مشاوران املاک کمک بگیرید. مشاوران املاک در پیدا کردن ویلای مناسب و مطابق با سرمایه و سلیقه شما در این مسیر در کنار شما خواهند بود.


خرید ویلا جنگلی در آمل


ویلاهای جنگلی با مناظر روبه جنگل و طبیعت بی نظیر آن در شهر آمل وصف نشدنی است. ویلاهای زیبا و شیک با امکانات گسترده مورد پسند بسیاری از سرمایه گذاران است که مایل هستند در این شهر سرمایه گذاری کنند. به طور یقین مسافران و گردشگران از چنین ویلاهایی با مناظر جنگلی دست نخواهند کشید و برای لذت بردن از مناظر جنگلی و کوهستانی در این ویلاها اقامت خواهند کرد. بنابراین خرید ویلا جنگلی در آمل به عنوان یکی از گزینه های عالی می باشد که سرمایه گذاری در آن بسیار سود آور می باشد.

خرید ویلا در روستاهای آمل


روستاهای جلگه ای آمل نیز به عنوان بهترین مکان برای خرید ویلا در روستا می باشد که به دلیل موقعیت مکانی که دارد انبوهی از ویلاها در آن ساخت و ساز می شود. روستاهای جلگه ای دارای دشت ها، شالیزارها و باغات سرسبز زیادی است که هر کدام به عنوان منبعی برای آرامش در این مناطق به حساب می آید. یکی از مزیت های خرید ویلایی روستایی در بخش جلگه ای آن، تعادل آب و هوایی آن در فصل زمستان می باشد که نسبت به مناطق دیگر از نظر آب و هوایی در فصل سرد سال نیز بسیار مناسب می باشد. به علاوه نزدیک بودن روستاهای جلگه ای به دریا نیز از مزیت های دیگر این مناطق برای خرید ویلا به شمار می آید.


خرید ویلا در ییلاقات آمل


آمل دارای روستاها و ییلاقات زیادی است که در هر کدام از این بخش ها ویلاهای زیبا با طراحی بی نظیر واقع شده است. از جمله این مناطق می توان به ییلاقات زیبای آن در بخش لاریجان اشاره کرد. لاریجان از جمله ییلاقاتی است که در ارتفاعات مختلفی واقع شده است و دارای ویلاهای متعددی می باشد که هر کدام دارای چشم اندازهای متفاوتی از کوهستان می باشد. آمل با داشتن ییلاقات فراوانی همچون لاسم، نوا، ایرا، امیری، آب اسک، پلور و منطقه نمارستاق در ارتفاعات مختلف از کوهستان به عنوان بهترین گزینه برای علاقمندانی است که قصد خرید ویلا در مناطق کوهستانی را دارند. در این ییلاقات علاوه بر امکانات رفاهی مطلوب می توان به آرامش و لذت بردن از مناظر کوهستانی اشاره کرد.


انواع ویلا که می توانید در شهر آمل بخرید


آمل با توجه به موقعیت مکانی که دارد دارای ویلاهای فراوانی است که در بخش های مختلف آن واقع شده است که هر کدام با توجه به موقعیت مکانی که دارند دارای سبک های معماری مختلفی می باشند که قیمت های مختلفی نیز خواهند داشت. از پرفروش ترین ویلاها در آمل می توان به ویلا فلت، ویلا نما رومی، ویلا نیم پیلوت و ویلای مدرن اشاره کرد. البته ویلاهای لاکچری با امکانات گسترده ای نظیر استخردار نیز در این مناطق وجود دارد که علاقمندان این مدل ویلا می توانند روی این موارد سرمایه گذاری کنند. البته ویلاهای ارزان تری نیز در حومه شهر وجود دارد که قیمت مناسب تری دارند. علاوه بر این انواع متعددی از ویلاهای دوبلکس و باغ ویلا نیز در شهر آمل وجود دارد که می توانید با در نظر گرفتن همه جوانب و امکانات آن در این بخش ها سرمایه گذاری کنید. ویلاهای استخردار و ویلاهای جنگلی لاکچری با معماری فوق العاده زیبا دوبلکس یا تریبلکس نیز وجود دارد که بسیار زیبا و شیک می باشند که هر کدام دارای امکانات رفاهی گسترده ای می باشد. از طرفی از مزیت های اصلی سرمایه گذاری در شهر آمل می توان به نزدیک بودن آن به جاده هزار اشاره کرد. با وجود ویلاهای فراوان در شهر آمل، شما می توانید با هر بودجه مالی که دارید با کمک گرفتن از مشاوران املاک بهترین ویلا را در این مناطق خرید کنید.


قیمت ویلا در آمل چقدر است؟


شرایط آب و هوایی مطلوب، دامنه های رشته کوه البرز و پایین بودن هزینه های خرید ویلا در شهر آمل از جمله مواردی است که مورد توجه بسیاری از مسافران و گردشگران می باشد که از گوشه و کنار کشور به این مناطق سفر می کنند. البته هر کدام از ویلاها با توجه به شرایط، موقعیت جغرافیایی، امکانات و نوع متریال مورد استفاده در آن قیمت های مختلفی دارند. البته برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه به قیمت های هر کدام از ویلاها می توانید از مشاوران املاک در این زمینه کمک بگیرید.


چرا باید در آمل ویلا بخریم؟


مناطق شمالی کشور برای سرمایه گذاری در بخش خرید ویلا و زمین نسبت به مناطق دیگر بسیار مناسب می باشند. در حقیت سرمایه گذاری در شهرهای شمالی برای یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور بسیار مطلوب می باشد. به منظور سرمایه گذاری در مناطق شمالی با توجه به مزیت های عالی در شهر آمل می توان در این شهر با خرید زمین و ویلا سرمایه گذاری کرد. در واقع با یک سرمایه گذاری هوشمندانه می توانید با خرید ویلا بعد از یک مدت با افزایش قیمت ویلا به سرمایه سود آوری دست پیدا کنید. به این دلیل که آمل یکی از شهرهای استان مازنداران است که با توجه به نزدیک بودن آن به تهران ، طبیعت بکر و آب و هوای مطلوبی که دارد بسیار مورد توجه مسافران و گردشگران از سراسر کشور می شود. آمل از طرف شمال با محمود آباد ، از طرف شمال شرق با فریدونکنار، از غرب با نور، از جنوب با استان تهران و از طرف شرق نیز با شهر بابل همسایه است. موقعیت جغرافیایی شهر آمل آن را به عنوان بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در بخش خرید ویلا معرفی می کند. با توجه به اینکه مسافت آمل تا تهران در حدود 180 کیلومتر است و همچنین قرار گیری جاده هزار در این منطقه، آمل به عنوان دروازه مازندران به تهران نام گرفته است. البته این شهر در 18 کیلومتری جنوب دریای خزر قرار گرفته که فاله آن تا دامنه کوه البرز در حدود شش کیلومتر می باشد.


سخن پایانی


دسترسی آسان و نزدیک بودن آن به تهران موجب شده که آمل به عنوان بهترین گزینه برای خرید ویلا در مناطق شمالی محسوب شود. انواع ویلاهای فراوان با سبک معماری و طراحی متفاوت در روستاها، ییلاقات و جنگل ها در آمل واقع شده است که هر کدام دارای ویژگی های بی نظیری هستند. آمل یکی از شهرهای بزرگ استان مازندران است که دارای مناطق گردشگری ، تاریخی و فرهنگی با امکانات رفاهی گسترده برای مسافران و گردشگران می باشد.نزدیک بودن به دریا،داشتن مناطق تاریخی، آرامش وطبیعت بکر و جنگل های انبوه و کوه های سربه فلک کشیده در مناطق کوهستانی آن از جمله مواردی است که آمل را به عنوان بهترین گزینه برای خرید ویلا در این نواحی معرفی می کند. در نتیجه با خرید ویلا در آمل می توانید یک سرمایه گذاری سود آور و مطمئنی داشته باشید. البته برای خرید ویلا و انتخاب یک ویلای مناسب مطابق با بودجه مالی شما می توانید از مشاوران املاک کمک بگیرید.

 

در تماس باشید

مازندران،  آمل به چمستان املاک مدرن

09119136787

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید